OpenID Connect Client (1.1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa
