OpenID Connect Client (1.1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: General
ug: ئادەتتىكى
