OpenID Connect Client (1.2.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: First name
ro: Prenume

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Login page
ro: Pagină login

en: Scopes
ro: Scopuri

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
