OpenID Connect Client (1.2.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: General
el: Γενικά

en: First name
el: Όνομα

en: Session closed for %name.
el: Έκλεισε σύνοδος για το λογαριασμό %name.

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Login page
el: Σελίδα εισόδου

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
