OpenID Connect Client (1.2.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: General
hu: Általános

en: First name
hu: Keresztnév

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Generic
hu: Általános

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Family name
hu: Családi név

en: Default role
hu: Alapértelmezés szerinti szerepkör

en: Login URL
hu: Belépési űrlap webcíme

en: Login page
hu: Bejelentkezési oldal

en: Given name
hu: Utónév

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).
