OpenID Connect Client (1.2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: General
mr: साधारण
