OpenID Connect Client (1.2.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Login page
oc: Pagina de connexion
