OpenID Connect Client (2.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Custom
cs: Vlastní

en: General
cs: Obecné

en: First name
cs: Jméno

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Authentication
cs: Ověření

en: Default role
cs: Výchozí role

en: Login page
cs: Přihlašovací stránka

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).
