OpenID Connect Client (2.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: General
kk: Басты

en: Session closed for %name.
kk: %name үшін сессия жабылды.
