OpenID Connect Client (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Session closed for %name.
sq: U mbyll seanca për %name.
