OpenID Connect Client (2.1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: General
is: Almennt

en: First name
is: Fornafn

en: Display name
is: Birta nafn

en: Family name
is: Fjölskyldunafn

en: Login page
is: Innskráningarsíða
