OpenID Connect Client (2.1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Custom
it: Personalizzato

en: General
it: Generale

en: First name
it: Nome

en: Session closed for %name.
it: Sessione chiusa per %name.

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Family name
it: Cognome

en: Default role
it: Ruolo predefinito

en: Login page
it: Pagina di accesso

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
it: %type: @message in %function (linea %line di %file).
