OpenID Connect Client (2.2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Session closed for %name.
af: Sessie toegemaak vir %name.
