OpenID Connect Client (2.2.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: General
bg: Общи

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Authentication
bg: Удостоверяване
