OpenID Connect Client (2.2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: First name
bs: Ime
