OpenID Connect Client (2.2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: General
fa: عمومی

en: First name
fa: نام

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Login page
fa: صفحه ورود

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).
