OpenID Connect Client (2.2.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Custom
sv: Anpassad

en: General
sv: Allmän

en: First name
sv: Förnamn

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Family name
sv: Efternamn

en: Default role
sv: Förvald roll

en: Login URL
sv: Inloggningslänk

en: Login page
sv: Inloggningssida

en: Given name
sv: Tilltalsnamn

en: Scopes
sv: Omfattningar

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
