OpenID Connect Client (2.2.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: None
ast: Nengún

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: General
ast: Xeneral

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name
