OpenID Connect Client (2.2.1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: None
es: Ninguno

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Custom
es: Personalizado

en: First name
es: Nombre

en: Session closed for %name.
es: Sesión cerrada para %name.

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: Generic
es: Generico

en: Authentication
es: Autentificación

en: Family name
es: Apellido

en: Default role
es: Rol predeterminado

en: Login URL
es: URL de inicio de sesión

en: Login page
es: Página de inicio de sesión

en: Given name
es: Nombre de pila

en: Realms
es: Ámbitos

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
es: %type: @message en %function (linea %line de %file).
