OpenID Connect Client (2.2.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: General
lv: Galvenie

en: First name
lv: Vārds

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa
