OpenID Connect Client (2.2.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: Session closed for %name.
eo: Seanco fermita por %name.

en: Display name
eo: vidigata nomo
