OpenID Connect Client (2.2.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Login page
fi: Kirjautumissivu

en: Realms
fi: Alueet

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
