OpenID Connect Client (2.2.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: General
gl: Xeral

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Default role
gl: Rol predefinido

en: Login page
gl: Páxina de inicio de sesión
