OpenID Connect Client (2.2.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: General
pl: Ogólne

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Login URL
pl: Adres logowania

en: Login page
pl: Strona logowania

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pl: %type: @message w %function (linia %line w %file).
