OpenID Connect Client (2.2.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: General
te: సాధారణ

en: Display name
te: చూపించే పేరు
