OpenID Connect Client (2.3.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Advanced
hr: Napredno

en: General
hr: Općenito

en: Session closed for %name.
hr: Sesija zatvorena za %name.

en: Login page
hr: Stranica prijave
