OpenID Connect Client (2.3.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Client ID
id: ID Klien

en: Custom
id: Tersuai

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: General
id: Umum

en: Session closed for %name.
id: Sesi ditutup untuk %name.

en: Display name
id: Nama tampilan

en: Generic
id: Umum

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Login page
id: Halaman login

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
id: %type: @message dalam %function (baris %line dari %file).
