OpenID Connect Client (2.3.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز

en: Authentication
ps: تصدیق
