OpenID Connect Client (2.3.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Padrão

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Custom
pt: Personalizado

en: Advanced
pt: Avançado

en: General
pt: Geral

en: Session closed for %name.
pt: Sessão encerrada para %name.

en: Display name
pt: Mostrar o nome

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Login page
pt: Página de login

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message na função %function (linha %line do arquivo %file).
