OpenID Connect Client (2.3.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: General
sk: Všeobecné

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Authentication
sk: Overenie

en: Family name
sk: Priezvisko

en: Login page
sk: Prihlasovacia stránka

en: Given name
sk: Meno
