OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: General
gu: સામાન્ય

en: Condition
gu: શરત

en: Select
gu: પસંદ કરો
