OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Enabled
it: Attivato

en: Add
it: Aggiungi

en: Visibility
it: Visibilità

en: Add condition
it: Aggiungi condizione

en: General
it: Generale

en: Phone number
it: Telefono

en: Condition
it: Condizione

en: Production
it: Produzione

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Select
it: Scegliere

en: Add role
it: Aggiungi ruolo

en: Toolbar
it: Barra strumenti

en: Organization name
it: Nome organizzazione

en: Toolbar configuration
it: Configurazione Toolbar

en: Visibility Conditions
it: Condizioni di visibilità

en: Visibility Condition
it: Condizione di visibilità
