OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Add
ps: زیاتول

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: General
ps: ټوليز

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Select
ps: غوره

en: Add role
ps: دنده (رول) زیاتول

en: Toolbar
ps: توکپټه
