OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Add role
sq: Shto rolin

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
