OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Test
ar: الاختبار

en: Add
ar: إضافة

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Add condition
ar: إضافة شرط

en: General
ar: عام

en: Condition
ar: شرط

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Add role
ar: أضف دورا

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Toolbar configuration
ar: تهيئة شريط الأدوات

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية
