OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Add
el: Προσθήκη

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Add condition
el: Προσθήκη συνθήκης

en: General
el: Γενικά

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Production
el: Παραγωγή

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Select
el: Επιλογή

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Toolbar configuration
el: Ρυθμίσεις εργαλειοθήκης

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας

en: Visibility Condition
el: Συνθήκη Ορατότητας
