OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Test
pt: Teste

en: Add
pt: Adicionar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Add condition
pt: Adicionar condição

en: General
pt: Geral

en: Phone number
pt: Telefone

en: Condition
pt: Condição

en: Production
pt: Produção

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Environment
pt: Ambiente

en: Select
pt: Selecionar

en: Add role
pt: Adicionar papel

en: Toolbar
pt: Barra de ferramentas

en: @title field is required.
pt: Campo @title é obrigatório

en: Toolbar configuration
pt: Configuração da barra de ferramentas

en: Visibility Conditions
pt: Condições de Visibilidade

en: Visibility Condition
pt: Condição de Visibilidade
