OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Add
ug: قوشۇش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى
