OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: Add
ro: Adaugă

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Add condition
ro: Adaugă condiție

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Condition
ro: Condiție

en: Production
ro: Producţie

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Select
ro: Alege

en: Add role
ro: Adaugă un rol

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: @title field is required.
ro: Câmpul @title este obligatoriu.

en: Toolbar configuration
ro: Configurare bară de instrumente

en: Visibility Conditions
ro: Condiții de vizibilitate

en: Visibility Condition
ro: Condiție de vizibilitate
