OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Enabled
is: Virkt

en: Test
is: Prófa

en: Add
is: Bæta við

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: General
is: Almennt

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Add role
is: Bæta við hlutverki

en: Toolbar configuration
is: Tækjastikustillingar
