OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Condition
hy: Վիճակ
