OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: General
ar: عام

en: Link URL
ar: رابط

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Log out
ar: خروج

en: Authentication
ar: المصادقة

en: User link
ar: رابط المستخدم

en: Show link
ar: عرض الرابط
