OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: General
et: Üldine

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Log in
et: Sisene

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Log out
et: Logi välja

en: Authentication
et: Autentimine

en: Show link
et: Kuva viidet
