OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Realm
lt: Sritis

en: General
lt: Bendras

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Authentication
lt: Indentifikacija
