OIDC Menu (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Realm
pl: Obszar

en: General
pl: Ogólne

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Show link
pl: Pokaż odnośnik
