OIDC Menu (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: General
az: Əsas

en: Link URL
az: URL linki

en: Log in
az: Loqin

en: Link text
az: Link mətni

en: Log out
az: Çıxış

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
