OIDC Menu (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: General
cs: Obecné

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Authentication
cs: Ověření

en: Show link
cs: Ukázat odkaz
