OIDC Menu (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: General
el: Γενικά

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Log in
el: Είσοδος

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Authentication
el: Πιστοποίηση
