OIDC Menu (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Realm
tr: Alan

en: General
tr: Genel

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Log out
tr: Çıkış

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: User link
tr: Kullanıcı bağlantısı

en: Show link
tr: Bağlantıyı göster
