OIDC Menu (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: General
cy: Cyffredinol

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Log out
cy: Allgofnodi
